Hakkımzda

Halka Halı Temizlik Hizmetleri

Halı yıkama hizmetleri ile Van'dan en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olan Halka Halı Yıkama ve temizlik olarak Van ve merkez ilçelerin en iyi halı temizliği yapmaktayız. Firmamız, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir. İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık.

Halı yıkama tesislerimizde bulunan son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ve her yıkama tipine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda, işinde uzmanlaşmış, profesyonel kadromuz ile her seferinde kurumsal hizmet aldığınızı hissedeceksiniz. Halka Halı Yıkama ve temizlik olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama gibi hizmetlerimizi siz değerli  müşterilerimize ücretsiz servis, kurumsal hizmet, garantili yıkama ve hızlı teslimat ilkelerimiz doğrultusunda sunmaktayız.

Misyon

Temizlik anlayışımız doğrultusunda, işinde uzmanlaşmış, profesyonel kadromuz ile her seferinde kurumsal hizmet aldığınızı hissettirmek.

Vizyon

Sektörün öncü firması olarak kalıp, Modern ürünler ile Dünya’nın bildiği bir mobilya markası olmak

Halka Halı Temizlik Hizmetleri